Akce
MEGAMAN liniové svítidlo TONO 48W 5200lm/840 IP20 50Y ;150cm˙
KOD KRAT.:MGFIB70700v2/840
KOD VÝR.:FIB70700v2-4000K
EAN.:4892657099836
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | SubstiTUBE Value Universal |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854026614 |
| Délka | 1513.00 |
| Průměr | 27.80 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 1605 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 58 W |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 160.5 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 29 mm |
| Životnost | 60000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 3100 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 4099854026614 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854026621 | box | 11 | ks |
| KOD | OSEST8PROUN20840 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MGFIB70700v2/840
KOD VÝR.:FIB70700v2-4000K
EAN.:4892657099836
KOD KRAT.:MOHBM250W4KC/ND
KOD VÝR.:HBM250W4KC/ND
EAN.:8596099033262
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena