OSRAM LED globe filament 1906.heart G80 4.9W/40W E27 2200K 470lm Dim 15Y ; zlatá
KOD KRAT.:OSEF1906G-828209
KOD VÝR.:4058075836860
EAN.:4058075836860
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075730410 |
| Délka | 1463.00 |
| Průměr | 17.00 mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1465 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 80 W |
| Možnost stmívat | true |
| Napětí | 42 V |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 146.5 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 5600 lm |
| Šířka balení | 20 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Užitý zdroj | zářivka T5 |
| Výška balení | 20 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | G5 |
| Provedení | opál |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4058075730427 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075730410 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSELT5EX80/37/840 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEF1906G-828209
KOD VÝR.:4058075836860
EAN.:4058075836860
KOD KRAT.:OS4099854580451
KOD VÝR.:4099854580451
EAN.:4099854580451
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena