METRODIS zásuvková rozvodnice vyp.220V+380V16A/5ti
KOD KRAT.:MDVZS165
KOD VÝR.:8585007356784
EAN.:8585007356784
| Výrobce: | |
| Produktová řada | KLV |
|---|---|
| Výrobce | EATON |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015081741472 |
| Délka | 359mm |
| Rozměry | 359x589x87,5mm |
| Šířka | 360 |
| Výška | 590 |
| Technické parametry: | |
| Barva RAL | 9016 |
| Délka balení | 359 mm |
| Krytí | IP30 |
| materiál těla svítidla | plast |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 58.9 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 589 mm |
| Výška balení | 87.5 mm |
| Zástavbová hloubka | 88 |
| Způsob montáže | zápustný (sádrokarton) |
| Barevné provedení | šedá |
| Počet modulů | 36 |
| EAN | 4015082755140 | ks | 1 | ks |
| KOD | EAKLV-36UPS-F | ks | 1 | ks |
| EAN | 9008790680410 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MDVZS165
KOD VÝR.:8585007356784
EAN.:8585007356784
KOD KRAT.:PHIH8719514355071
KOD VÝR.:871951435507100
EAN.:8719514355071
KOD KRAT.:NO102405
KOD VÝR.:102405
EAN.:8592765024060
KOD KRAT.:EABC-O-3/36-TW-ECO
KOD VÝR.:284642
EAN.:4015082846428
KOD KRAT.:DRRC06SCBL4
KOD VÝR.:5000394057043
EAN.:5000394057043
KOD KRAT.:PHI15386/30/16_pos
KOD VÝR.:8718291443506
EAN.:8718291443506
KOD KRAT.:ENRC9VPPBL1
KOD VÝR.:7638900138771
EAN.:7638900138771
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
KOD KRAT.:PHIH17435/30/P7
KOD VÝR.:8718696170533
EAN.:8718696170533
KOD KRAT.:AMNU172418
KOD VÝR.:NU172418
EAN.:3606489452209
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena