HADEX žárovka čirá svíčková 7W E12 240V 23x55mm
KOD KRAT.:HDK663
KOD VÝR.:K663
EAN.:8595118846173
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854049323 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | B37 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E14 |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 10000 hod |
| KOD | OS4099854049323 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854049330 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854049323 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:HDK663
KOD VÝR.:K663
EAN.:8595118846173
KOD KRAT.:OSEVA608.5/840F
KOD VÝR.:4099854049187
EAN.:4099854049187
KOD KRAT.:OSIFLPPS17/840BK
KOD VÝR.:4099854305825
EAN.:4099854305825
KOD KRAT.:OSIFLPPS17/840WT
KOD VÝR.:4099854305849
EAN.:4099854305849
KOD KRAT.:OSEVA608.5/827F
KOD VÝR.:4099854049620
EAN.:4099854049620
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena