MODUS LED panel QP 9W 700lm/838 IP40; 30x30cm pris./závěs. ND
KOD KRAT.:MOQP3E/250ND
KOD VÝR.:QP3E600/250ND
EAN.:8595073715538
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Calla |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696167991 |
| Váha | .735 kg |
| Rozměry | 252x104x104mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 145 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 29.8 cm |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 170 mm |
| Teplota chromatičnosti | RGB K |
| Třída svítidla | III |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 298 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 24 V |
| Příkon | 8 W |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 8718696167991 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH17420/30/P7 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005630301 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696236345 | box | 11 | ks |
| EAN | 08718696236345 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOQP3E/250ND
KOD VÝR.:QP3E600/250ND
EAN.:8595073715538
KOD KRAT.:PHI8721103104878
KOD VÝR.:872110310487800
EAN.:8721103104878
KOD KRAT.:PHIH17442/30/P7
KOD VÝR.:8718696170601
EAN.:8718696170601
KOD KRAT.:EABC-U-2/24-TW-ECO
KOD VÝR.:281710
EAN.:4015082817107
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena