Schneider rozvodnice na omítku Mini.Pragma 24mod. IP40 plná dvířka bílá N/PE
KOD KRAT.:AMMIP12212
KOD VÝR.:MIP12212
EAN.:3606480147838
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854456190 |
| Délka | 44.00 |
| Průměr | 50.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | MR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Svítivost | 1000 cd |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Životnost | 40000 hod |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 12 V |
| Patice | GU5.3 |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 500 lm |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| EAN | 4099854456206 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854456190 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854456190 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMMIP12212
KOD VÝR.:MIP12212
EAN.:3606480147838
KOD KRAT.:OSEGU107/94036D
KOD VÝR.:4099854234903
EAN.:4099854234903
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena