| Barva těla | Ostatní |
|---|---|
| Výrobce | LEDVANCE |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Svítivost | 1600 cd |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Označení zdroje | AR111 |
| Životnost | 40000 hod |
| S pohybovým čidlem? | false |
| EAN | 4099854049125 |
| Délka | 55.00 |
| Průměr | 110.70 mm |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Světelný tok | 800 lm |
| Úhel vyzařování | 40 st. |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Patice | G53 |
| Reflektor | ANO |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 12 V |
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena