LEDVANCE LED reflektor PFM PAR16 7W/100W GU10 4000K 750lm 36° Dim 25Y
KOD KRAT.:OS4099854456497
KOD VÝR.:4099854456497
EAN.:4099854456497
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854234965 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 750 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Ekvivalentní náhrada za | 100 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4099854234965 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEGU107/84036D | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854234972 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854456497
KOD VÝR.:4099854456497
EAN.:4099854456497
KOD KRAT.:OSA64210ULT-01B
KOD VÝR.:4052899436534
EAN.:4052899436534
KOD KRAT.:OSEPAR169.6W36D2
KOD VÝR.:4058075608719
EAN.:4058075608719
KOD KRAT.:OSEGU106.9W120D2/3
KOD VÝR.:4058075497757
EAN.:4058075497757
KOD KRAT.:OS4099854070839
KOD VÝR.:4099854070839
EAN.:4099854070839
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena