LEDVANCE LED reflektor PFM MR16 6.1W/50W GU5.3 4000K 621lm/36° Dim 25Y
KOD KRAT.:OS4099854456138
KOD VÝR.:4099854456138
EAN.:4099854456138
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854234743 |
| Délka | 44.00 |
| Průměr | 50.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | MR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Svítivost | 800 cd |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 12 V |
| Patice | GU5.3 |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 621 lm |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4099854234743 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEMR166.8/94036D | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854234750 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854456138
KOD VÝR.:4099854456138
EAN.:4099854456138
KOD KRAT.:WG2273-202/25
KOD VÝR.:2273-202/25
EAN.:8594031135272
KOD KRAT.:OSEGU106.9W120D6/3
KOD VÝR.:4058075497856
EAN.:4058075497856
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena