LEDVANCE LED reflektor PFM PAR16 3.1W/32W GU10 3000K 350lm 120° NonDim 15Y
KOD KRAT.:OS4099854458101
KOD VÝR.:4099854458101
EAN.:4099854458101
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854045189 |
| Délka | 56.00 |
| Průměr | 50.00 mm |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 350 lm |
| Svítivost | 100 cd |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 32 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | GU10 |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854045189 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854045189 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854045196 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854458101
KOD VÝR.:4099854458101
EAN.:4099854458101
KOD KRAT.:WG2273-203/25
KOD VÝR.:2273-203/25
EAN.:8594031135302
KOD KRAT.:OSEGU102/84036
KOD VÝR.:4099854245275
EAN.:4099854245275
KOD KRAT.:OSELT8EX18/7.3/840
KOD VÝR.:4099854294440
EAN.:4099854294440
KOD KRAT.:WG2273-205/10
KOD VÝR.:2273-205/10
EAN.:8594031135579
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena