WAGO svorka krabicová 5x0.5-2.5 mm2 transp/žlutá Kód:2273-205/10 bal.10ks
KOD KRAT.:WG2273-205/10
KOD VÝR.:2273-205/10
EAN.:8594031135579
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854294440 |
| Délka | 603.00 |
| Průměr | 27.00 mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Možnost stmívat | true |
| Napětí | 21 V |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Životnost | 75000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1100 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 4099854294440 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSELT8EX18/7.3/840 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854294457 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:WG2273-205/10
KOD VÝR.:2273-205/10
EAN.:8594031135579
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena