LEDVANCE adapntér.senzoru VIVARES ZB SENS ADAPTER
KOD KRAT.:OSQVIVZBSENADAP
KOD VÝR.:4058075650107
EAN.:4058075650107
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854358753 |
| Délka | 5 |
| Šířka | 12.00 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Liniová |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 24177 lm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Úhel vyzařování | 120.00 st. |
| Výška/hloubka | 2026-10-02 |
| Napětí | 24 V |
| Příkon | 21 W |
| Užitý zdroj | LED |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854358760 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854358753 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854358753 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSQVIVZBSENADAP
KOD VÝR.:4058075650107
EAN.:4058075650107
KOD KRAT.:PHLEDG92.6/827D
KOD VÝR.:871869976671900
EAN.:8718699766719
KOD KRAT.:PHI8720169299177
KOD VÝR.:872016929917700
EAN.:8720169299177
KOD KRAT.:OSA2722MFX
KOD VÝR.:4008321297181
EAN.:4008321297181
KOD KRAT.:MOQVESTRAMA600/9006
KOD VÝR.:QVESTRAMA600/9006
EAN.:8596099021719
KOD KRAT.:OS4099854175688
KOD VÝR.:4099854175688
EAN.:4099854175688
KOD KRAT.:MOQ5A/1050ND
KOD VÝR.:Q5A600/1050ND
EAN.:8595073730562
KOD KRAT.:OM20021
KOD VÝR.:20021
EAN.:8591728200213
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena