PHILIPS LED svíčka B35 5W/40W E14 2700K 470lm NonDim 15Y opál 3-pack
KOD KRAT.:PHLEDB5/827/3
KOD VÝR.:8719514310070
EAN.:8719514310070
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854358807 |
| Délka | 2026-06-05 |
| Šířka | 14.00 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Krytí | IP67 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Liniová |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 24159 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 115.00 st. |
| Výška/hloubka | 1950-04-01 |
| Napětí | 24 V |
| Příkon | 21 W |
| Užitý zdroj | LED |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854358807 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854358807 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854358814 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDB5/827/3
KOD VÝR.:8719514310070
EAN.:8719514310070
KOD KRAT.:AMNU200654
KOD VÝR.:NU200654
EAN.:3606489452438
KOD KRAT.:PHLEDCPB7/840F
KOD VÝR.:871951431298200
EAN.:8719514312982
KOD KRAT.:OS4099854429996
KOD VÝR.:4099854429996
EAN.:4099854429996
KOD KRAT.:PHI8719514328679
KOD VÝR.:871951432867900
EAN.:8719514328679
KOD KRAT.:PHI50492/30/P0
KOD VÝR.:8718696164532
EAN.:8718696164532
KOD KRAT.:OS4099854358876
KOD VÝR.:4099854358876
EAN.:4099854358876
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena