MODUS příslušenství - kryt koule PARK RS pr.400mm PMMA kour.prizma
KOD KRAT.:MORS400KUPR
KOD VÝR.:OZVORS400KUPR
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 5000 ks |
| EAN | 8592920030189 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 10 mm |
| Podskupina zboží | Kabely a příslušentsví |
| přepravní rozměr cm | 1 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 5 mm |
| Výška balení | 5 mm |
| EAN | 8592920030189 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEK0201 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MORS400KUPR
KOD VÝR.:OZVORS400KUPR
KOD KRAT.:VA16611
KOD VÝR.:16611
EAN.:4008496678044
KOD KRAT.:HDL412F
KOD VÝR.:L412F
EAN.:8596425164691
KOD KRAT.:OSA64211
KOD VÝR.:4050300524313
EAN.:4050300524313
KOD KRAT.:YTNPRIMOBASE100A
KOD VÝR.:12955
EAN.:8595226104806
KOD KRAT.:AB5512-2249 B1
KOD VÝR.:5512-2249 B1
EAN.:8595017220159
KOD KRAT.:PHLEDR7S14W/830D/BL
KOD VÝR.:8718699773694
EAN.:8718699773694
KOD KRAT.:PHI8721103105578
KOD VÝR.:872110310557800
EAN.:8721103105578
KOD KRAT.:OSDL55/78UVA
KOD VÝR.:4008321894618
EAN.:4008321894618
KOD KRAT.:EATR-G3/8
KOD VÝR.:272481
EAN.:4015082724818
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena