OSRAM autožárovka WY5W 2827DC-02B 12V 5W W2.1x9.5d BL2
KOD KRAT.:OSA2827DC-2BL
KOD VÝR.:4062172394758
EAN.:4062172394758
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075706033 |
| Energetická třída | E |
| Šířka | 10 |
| Balení | 20 ks |
| Délka | 5000 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 242 mm |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Krytí | IP67 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 24.2 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1460 lm |
| Šířka balení | 242 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Výška balení | 26 mm |
| Výška/hloubka | 1970-04-01 |
| Způsob montáže | na povrch |
| Napětí | 24 V |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075706033 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSILSP1500/940/5/IP6 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075706040 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSA2827DC-2BL
KOD VÝR.:4062172394758
EAN.:4062172394758
KOD KRAT.:PHLEDMFP5.9/927E14DT
KOD VÝR.:871951444961900
EAN.:8719514449619
KOD KRAT.:OSILSV1500/840/5/IP6
KOD VÝR.:4058075705647
EAN.:4058075705647
KOD KRAT.:OSAOEINVU300
KOD VÝR.:4062172406598
EAN.:4062172406598
KOD KRAT.:PHLEDA6040/5.5W/BL
KOD VÝR.:871829176391800
EAN.:8718291763918
KOD KRAT.:OSA6418-2BL
KOD VÝR.:4062172396141
EAN.:4062172396141
KOD KRAT.:HTRSJ2
KOD VÝR.:V065
EAN.:8595614701051
KOD KRAT.:PHQSGS102/SGS104BOWL
KOD VÝR.:872790013746099
EAN.:8727900137460
KOD KRAT.:PHLEDHFST727W/WH
KOD VÝR.:8719514279179
EAN.:8719514279179
KOD KRAT.:MOPL7000L2W5ND
KOD VÝR.:PL7000L2W5ND
EAN.:8596099001070
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena