PHILIPS svít.down.LED Peridot Rec Kit Rd Aj 7W BL
KOD KRAT.:PHI8720169392625
KOD VÝR.:872016939262500
EAN.:8720169392625
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854514593 |
| Délka | 595mm |
| Šířka | 595mm |
| Výška | 34mm |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Krytí | IP54/IP20 |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | true |
| Možnost závěsné montáže | true |
| odolnost svítidla | IK06 |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 5040 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Třída svítidla | II |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 34.00 |
| Zástavbová šířka | 575 |
| Životnost | 100000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 36 W |
| Úhel vyzařování | 90 st. |
| KOD | OS4099854514593 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854514609 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854514593 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI8720169392625
KOD VÝR.:872016939262500
EAN.:8720169392625
KOD KRAT.:OSISURBRING250BK
KOD VÝR.:4058075399358
EAN.:4058075399358
KOD KRAT.:PCE0246L
KOD VÝR.:024-6L
EAN.:9003399136320
KOD KRAT.:OS4099854460258
KOD VÝR.:4099854460258
EAN.:4099854460258
KOD KRAT.:OS4099854459023
KOD VÝR.:4099854459023
EAN.:4099854459023
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena