PHILIPS veřejné osvětlení BCP310 15W 760lm/840 IP65 50Y ; černá 300mm
KOD KRAT.:PHQBCP310NW
KOD VÝR.:824110185731
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | BIOLUX.HCL |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854140068 |
| Délka | 595.00 |
| Šířka | 595.00 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | DALI |
| Možnost závěsné montáže | true |
| odolnost svítidla | IK02 |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 4600 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | >80° st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 11.00 |
| Zástavbová šířka | 575 |
| Životnost | 70000 hod |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 40 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854140075 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854140068 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSIBHCLLP4060DALI | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQBCP310NW
KOD VÝR.:824110185731
KOD KRAT.:MOFITP6000C4KN/DALIB
KOD VÝR.:FITP6000C4KN600/DALIBTC
EAN.:8596099093228
KOD KRAT.:MOQP3B/500ND
KOD VÝR.:QP3B600/500ND
EAN.:8595073702170
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena