KRAJICZECH FV SI 8/30 Šrouby s vál.hlavou s vnitřním 6hran DIN 912-A2 ;bal.200ks
KOD KRAT.:KCSI830B2
KOD VÝR.:SI8/30B2
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075822252 |
| Délka | 120.00 |
| Průměr | 41.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 7 W |
| Patice | GX24q-2 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 720 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 130 st. |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Provedení | opál |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4058075822252 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEDT/E7/830HF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075822269 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:KCSI830B2
KOD VÝR.:SI8/30B2
KOD KRAT.:OEZSPB00SS
KOD VÝR.:11853
EAN.:8590125118534
KOD KRAT.:BEK1421.2
KOD VÝR.:1804100702
EAN.:8592920086070
KOD KRAT.:HDL487
KOD VÝR.:L487
EAN.:8595118853638
KOD KRAT.:MDSBR6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048963
KOD KRAT.:BES08272
KOD VÝR.:2402720132
EAN.:8595025321282
KOD KRAT.:DELXTS36-3
KOD VÝR.:XTS36-3
EAN.:6410014507367
KOD KRAT.:BEP1612
KOD VÝR.:1902160200
EAN.:8595025309617
KOD KRAT.:OSEDL8/840HF
KOD VÝR.:4058075822078
EAN.:4058075822078
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena