KRAJICZECH FV HNP1_4,3 Hliníkový profil 40x45 mm - délka 4300 mm
KOD KRAT.:KCHNP01430
KOD VÝR.:HNP01430
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075822290 |
| Délka | 140.00 |
| Průměr | 41.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 26 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 990 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 130 st. |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | GX24q-3 |
| Provedení | opál |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4058075822306 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075822290 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEDT/E10/830HF | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KCHNP01430
KOD VÝR.:HNP01430
KOD KRAT.:MOLV236RETROFITLOS83
KOD VÝR.:LV236RETROFIT/LOS830
EAN.:8596099053215
KOD KRAT.:BEP1615
KOD VÝR.:1902160500
EAN.:8595025309631
KOD KRAT.:BEP0415
KOD VÝR.:1902040500
EAN.:8595025301093
KOD KRAT.:PHI8718696175293
KOD VÝR.:871869617529300
EAN.:8718696175293
KOD KRAT.:KCHDKB
KOD VÝR.:HDKB
KOD KRAT.:BEP0315
KOD VÝR.:1902030500
EAN.:8595025301055
KOD KRAT.:MO245039905
KOD VÝR.:245039905
EAN.:8596099026226
KOD KRAT.:BES14315
KOD VÝR.:2413150132
EAN.:8595025314338
KOD KRAT.:OSEDL12/840HF
KOD VÝR.:4058075822115
EAN.:4058075822115
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena