KRAJICZECH FV HKU30 ELOX Hliníkový krajní úchyt - 30 mm - ČERNÝ ELOX
KOD KRAT.:KCHKU30E
KOD VÝR.:HKU30E
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075822511 |
| Délka | 222.00 |
| Průměr | 89.50 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 36 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 2500 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Úhel vyzařování | 130 st. |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | 2G10 |
| Provedení | opál |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4058075822511 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075822528 | box | 11 | ks |
| KOD | OSEDF20/840EM | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KCHKU30E
KOD VÝR.:HKU30E
KOD KRAT.:PHI8718696175279
KOD VÝR.:871869617527900
EAN.:8718696175279
KOD KRAT.:KKVLK80_HB
KOD VÝR.:VLK 80_HB
EAN.:8595057616417
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena