LEDVANCE LED nástrčka DULUX T/E HF 20W/42W GX24q-4 4000K 2250lm/130° NonDim 30Y
KOD KRAT.:OSEDT/E20/840HF
KOD VÝR.:4058075822399
EAN.:4058075822399
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025309570 |
| Délka | 5 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 95 mm |
| Délka přívodu | 5 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 6 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 35 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 75 mm |
| Výška balení | 350 mm |
| EAN | 8595025311399 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025311382 | box | 11 | ks |
| EAN | 9595925311382 | bal | 4 | ks |
| KOD | BEP0615 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025309570 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920047309 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:OSEDT/E20/840HF
KOD VÝR.:4058075822399
EAN.:4058075822399
KOD KRAT.:OSEDT/E20/830HF
KOD VÝR.:4058075822375
EAN.:4058075822375
KOD KRAT.:OSEDF20/840EM
KOD VÝR.:4058075822511
EAN.:4058075822511
KOD KRAT.:KCHKU30E
KOD VÝR.:HKU30E
KOD KRAT.:PHI8718696175279
KOD VÝR.:871869617527900
EAN.:8718696175279
KOD KRAT.:KKVLK80_HB
KOD VÝR.:VLK 80_HB
EAN.:8595057616417
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena