SOLIGHT mediální kabel AV rozbočovač scart-scart 21pin 1.5m EN02
KOD KRAT.:SISSV0115E
KOD VÝR.:SSV0115E
EAN.:8595092115289
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057616349 |
| Šířka | 81 |
| Balení | 10 ks |
| Délka | 81 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 56.25 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 5.625 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 56.25 mm |
| Výška balení | 56.25 mm |
| Způsob montáže | na zeď/strop |
| EAN | 8595057616349 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKLK80R/1_HB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SISSV0115E
KOD VÝR.:SSV0115E
EAN.:8595092115289
KOD KRAT.:BES18322
KOD VÝR.:2413220232
EAN.:8595025318701
KOD KRAT.:OSEF1906G-828209
KOD VÝR.:4058075836860
EAN.:4058075836860
KOD KRAT.:OS4099854580451
KOD VÝR.:4099854580451
EAN.:4099854580451
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena