NIL bužírka smršťovací 4.8mm (zahřát.až 2.4mm) černá ;Kód:RCACS 4.8/2.4-1000
KOD KRAT.:MDSBC4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048611
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | PARATHOM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854064722 |
| Délka | 33.00 |
| Průměr | 12.00 mm |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| Označení zdroje | G4 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 100 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 10 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G4 |
| Provedení | čirá |
| Životnost | 20000 hod |
| EAN | 4099854064722 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEPG40.9/827C | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854064739 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MDSBC4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048611
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena