MEGAMAN LED kapka P45 5.5W/40W E14 2700-1800K 470lm Dim2Warm 25Y opál
KOD KRAT.:MGLG5205.5w-E14
KOD VÝR.:LG5205.5w - E14
EAN.:4892657088205
| Výrobce: | |
| Produktová řada | TELX |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099088828 |
| Délka | 1484 |
| Šířka | 59 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Materiál | Kov |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Liniová |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | Liniová |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 57 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Životnost | 80000 hod |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 50 W |
| Světelný tok | 5800 lm |
| EAN | 8596099088828 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOTELXW7000L3/ND/90 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MGLG5205.5w-E14
KOD VÝR.:LG5205.5w - E14
EAN.:4892657088205
KOD KRAT.:PHLEDMUGU102.1/827
KOD VÝR.:872016919485400
EAN.:8720169194854
KOD KRAT.:OSEGU105W36D6
KOD VÝR.:4058075198647
EAN.:4058075198647
KOD KRAT.:OS4099854049385
KOD VÝR.:4099854049385
EAN.:4099854049385
KOD KRAT.:OSECLSA7.5/940D
KOD VÝR.:4058075759107
EAN.:4058075759107
KOD KRAT.:MOLV2O/3W/C/1/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LV2O/3W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902869503638
KOD KRAT.:PHLEDCA7.3/CWF/BL
KOD VÝR.:872016918809900
EAN.:8720169188099
KOD KRAT.:MOLVLED1800V60
KOD VÝR.:LVLED1800V60
EAN.:8595073775075
KOD KRAT.:OMADR53000
KOD VÝR.:ADR53000
EAN.:8591728530006
KOD KRAT.:OSELSA40/5.5/CDF
KOD VÝR.:4058075304192
EAN.:4058075304192
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena