OSRAM LED kapka COMF P45 3.4W/40W E27 2700K 470lm Dim 15Y opál
KOD KRAT.:OS4058075603110
KOD VÝR.:4058075603110
EAN.:4058075603110
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854063145 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854063145 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854063145 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854063152 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4058075603110
KOD VÝR.:4058075603110
EAN.:4058075603110
KOD KRAT.:OSECOMFAF5.8W/927D
KOD VÝR.:4058075602458
EAN.:4058075602458
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena