LEDVANCE LED kapka filament PFM P45 1.8W/25W E14 2700K 250lm Dim 15Y opál
KOD KRAT.:OS4099854443398
KOD VÝR.:4099854443398
EAN.:4099854443398
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854067662 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 25 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | E14 |
| Světelný tok | 250 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854067662 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854067679 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854067662 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854443398
KOD VÝR.:4099854443398
EAN.:4099854443398
KOD KRAT.:OSEF1906ST-090820
KOD VÝR.:4099854090820
EAN.:4099854090820
KOD KRAT.:MGF54700RC-d/828
KOD VÝR.:F54700RC-d
EAN.:4892657076486
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena