OSRAM LED stropní svítidlo Bodové PEAR 600MM 4X4.3W 827 GU10 Černá
KOD KRAT.:OS4099854473982
KOD VÝR.:4099854473982
EAN.:4099854473982
| Barva těla | černá |
|---|---|
| Výrobce | LEDVANCE |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| Světelný tok | 840 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK06 |
| Možnost stmívat | false |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| materiál těla svítidla | plast |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Výška/hloubka | 131.00 |
| EAN | 4058075826632 |
| Délka | 614.00 |
| Šířka | 60.00 |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Patice | GU10 |
| Užitý zdroj | LED |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 3 W |
| Životnost | 30000 hod |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 6 ks |
| KOD | OSIPEAR4BK | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075826649 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075826632 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854473982
KOD VÝR.:4099854473982
EAN.:4099854473982
KOD KRAT.:OSIPEAR3BK
KOD VÝR.:4058075826618
EAN.:4058075826618
KOD KRAT.:OSIPEAR1WT
KOD VÝR.:4058075826410
EAN.:4058075826410
KOD KRAT.:OSIPEAR1GR
KOD VÝR.:4058075826496
EAN.:4058075826496
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena