PHILIPS HUE-WA svít.přisaz.LED Pillar 1x5W GU10 350lm/822-65/WA IP20 ; černá
KOD KRAT.:PHIH8719514338449
KOD VÝR.:871951433844900
EAN.:8719514338449
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 3389110888454 |
| Rozměry | 54x90x44mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 54 mm |
| Krytí | IP66 |
| Podskupina zboží | Vačkové spínače |
| přepravní rozměr cm | 9 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 44 mm |
| Výška balení | 90 mm |
| KOD | AMZB4BC4 | ks | 1 | ks |
| EAN | 3389110888454 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8719514338449
KOD VÝR.:871951433844900
EAN.:8719514338449
KOD KRAT.:AMZB4BW163
KOD VÝR.:ZB4BW163
EAN.:3389110889888
KOD KRAT.:AMZB4BW143
KOD VÝR.:ZB4BW143
EAN.:3389110889864
KOD KRAT.:PHI17274/93/16
KOD VÝR.:8718291479482
EAN.:8718291479482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena