OSRAM tracklight SUSPENSION KIT BK OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854509148
KOD VÝR.:4099854509148
EAN.:4099854509148
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075764187 |
| Délka | 61 |
| Průměr | 40 mm |
| Šířka | 33 |
| Výška | 47 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 50 mm |
| Materiál | Aluminium |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 17 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 120 mm |
| Výška balení | 170 mm |
| Typ svítidla | závěsné |
| EAN | 4058075764187 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854114137 | box | 11 | ks |
| KOD | OSITLSUSPKITBK | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854509148
KOD VÝR.:4099854509148
EAN.:4099854509148
KOD KRAT.:PHI8721103037930
KOD VÝR.:872110303793000
EAN.:8721103037930
KOD KRAT.:PHH8721103046635
KOD VÝR.:872110304663500
EAN.:8721103046635
KOD KRAT.:GH-AL35ALU-ZE
KOD VÝR.:628080
EAN.:8591120074610
KOD KRAT.:MOQ2E600/B250ND
KOD VÝR.:Q2E600/B250ND
EAN.:8595073720693
KOD KRAT.:OB2024748
KOD VÝR.:2024748
EAN.:4012195446958
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena