PHILIPS HUE Philips HueWCA 4.2W GU10 2P EU
KOD KRAT.:PHLEDH8720169229815
KOD VÝR.:8720169229815
EAN.:8720169229815
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Virginia |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696176771 |
| Délka | 70 |
| Rozměry | 94x104x70mm |
| Šířka | 104 |
| Výška | 94 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 78 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 108 mm |
| Výška balení | 111 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Krytí | IP44 |
| GPC | 915006003001 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696176771 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI8718696176771 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDH8720169229815
KOD VÝR.:8720169229815
EAN.:8720169229815
KOD KRAT.:OSACLKMH7
KOD VÝR.:4050300876375
EAN.:4050300876375
KOD KRAT.:PH8721103134790
KOD VÝR.:872110313479000
EAN.:8721103134790
KOD KRAT.:PHI8721103037091
KOD VÝR.:872110303709100
EAN.:8721103037091
KOD KRAT.:ENCR2430B2
KOD VÝR.:7638900379914
EAN.:7638900379914
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena