OSRAM tracklight LINEAR CONNECTOR WT OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854508295
KOD VÝR.:4099854508295
EAN.:4099854508295
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075764002 |
| Délka | 64.0 |
| Šířka | 35.0 |
| Výška | 18.0 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Materiál | Aluminium |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Tracklighty |
| přepravní rozměr cm | 17 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 120 mm |
| Výška balení | 170 mm |
| EAN | 4058075764002 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854114229 | box | 11 | ks |
| KOD | OSITLCONLINWT | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854508295
KOD VÝR.:4099854508295
EAN.:4099854508295
KOD KRAT.:PHI8721103069030
KOD VÝR.:872110306903000
EAN.:8721103069030
KOD KRAT.:AB3553-06289 H3
KOD VÝR.:3553-06289 H3
EAN.:8595017204418
KOD KRAT.:PH8720169283909
KOD VÝR.:872016928390900
EAN.:8720169283909
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena