EATON vypínač hlavní 3-fázový 20A /276260/
KOD KRAT.:EAIS-20/3
KOD VÝR.:276260
EAN.:4015082762605
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075451261 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 80 mm |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 12 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 120 mm |
| Výška balení | 5 mm |
| EAN | 4058075451278 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075451261 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSIAYPFM13/SE/PSIL | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EAIS-20/3
KOD VÝR.:276260
EAN.:4015082762605
KOD KRAT.:OSA64327
KOD VÝR.:4052899136755
EAN.:4052899136755
KOD KRAT.:PHLEDMUFG954/827
KOD VÝR.:872016920276400
EAN.:8720169202764
KOD KRAT.:PHLEDA7/840
KOD VÝR.:8720169324138
EAN.:8720169324138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena