OSRAM autožárovka S2 MOTO STANDARD 64327 35/35W 12V BA20d
KOD KRAT.:OSA64327
KOD VÝR.:4052899136755
EAN.:4052899136755
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015082762605 |
| Délka | 52,5mm |
| Rozměry | 52,5x80x44mm |
| Šířka | 80mm |
| Výška | 44mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 52.5 mm |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| Proudová zátěž | 20 A |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 44 mm |
| Zástavbová hloubka | 69.5 |
| Krytí | IP40 |
| KOD | EAIS-20/3 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9007912419167 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSA64327
KOD VÝR.:4052899136755
EAN.:4052899136755
KOD KRAT.:PHLEDMUFG954/827
KOD VÝR.:872016920276400
EAN.:8720169202764
KOD KRAT.:PHLEDA7/840
KOD VÝR.:8720169324138
EAN.:8720169324138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena