PHILIPS LED downlight Meson 175 20W 2200lm/840 IP20 ; bílá
KOD KRAT.:PHI8720169230989
KOD VÝR.:872016923098900
EAN.:8720169230989
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075277601 |
| Rozměry | 11,5x15,5x5,8 mm |
| Balení | 50 ks |
| Délka | 2000 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 80 mm |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 12 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 120 mm |
| Výška balení | 5 mm |
| EAN | 4058075277601 | set | 12 | set |
| KOD | OSIAYPF02/EC/H | set | 12 | set |
| EAN | 4058075277618 | box | 11 | set |
KOD KRAT.:PHI8720169230989
KOD VÝR.:872016923098900
EAN.:8720169230989
KOD KRAT.:OS4099854358753
KOD VÝR.:4099854358753
EAN.:4099854358753
KOD KRAT.:OSQVIVZBSENADAP
KOD VÝR.:4058075650107
EAN.:4058075650107
KOD KRAT.:PHLEDG92.6/827D
KOD VÝR.:871869976671900
EAN.:8718699766719
KOD KRAT.:PHI8720169299177
KOD VÝR.:872016929917700
EAN.:8720169299177
KOD KRAT.:OSA2722MFX
KOD VÝR.:4008321297181
EAN.:4008321297181
KOD KRAT.:MOQVESTRAMA600/9006
KOD VÝR.:QVESTRAMA600/9006
EAN.:8596099021719
KOD KRAT.:OS4099854175688
KOD VÝR.:4099854175688
EAN.:4099854175688
KOD KRAT.:MOQ5A/1050ND
KOD VÝR.:Q5A600/1050ND
EAN.:8595073730562
KOD KRAT.:OM20021
KOD VÝR.:20021
EAN.:8591728200213
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena