DURACELL baterie lithiová CR2025/DL2025 ;BL2
KOD KRAT.:DRCR2025BL2
KOD VÝR.:5000394203907
EAN.:5000394203907
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854625664 |
| Délka | 120mm |
| Šířka | 90mm |
| Výška | 132mm |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| materiál krytu (u svítidel) | sklo |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK06 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 480 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 128.00 |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 6 W |
| Úhel vyzařování | 24 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854625671 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854625664 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854625664 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:DRCR2025BL2
KOD VÝR.:5000394203907
EAN.:5000394203907
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena