OSRAM autožárovka H10 STANDARD 9145 42W 12V PY20d
KOD KRAT.:OSA9145
KOD VÝR.:4052899348622
EAN.:4052899348622
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854731624 |
| Délka | 1274mm |
| Šířka | 374mm |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 3000/4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Životnost | 75000 hod |
| Příkon | 38 W |
| Světelný tok | 5000 lm |
| EAN | 4099854731624 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854731624 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSA9145
KOD VÝR.:4052899348622
EAN.:4052899348622
KOD KRAT.:OS4099854625664
KOD VÝR.:4099854625664
EAN.:4099854625664
KOD KRAT.:DRCR2025BL2
KOD VÝR.:5000394203907
EAN.:5000394203907
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena