PHILIPS halogenová žárovka 7724 100W 12V G6.35
KOD KRAT.:PHH7724
KOD VÝR.:871150040985050
EAN.:8711500409850
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854623639 |
| Délka | 200mm |
| Šířka | 200mm |
| Výška | 85mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| Krytí | IP67 |
| materiál krytu (u svítidel) | sklo |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| odolnost svítidla | IK10 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Připojení pomocí konektoru | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 1620 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Třída svítidla | I |
| Úhel vyzařování | 28 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 70.00 |
| Zástavbová šířka | 180 |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 18 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854623646 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854623639 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854623639 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHH7724
KOD VÝR.:871150040985050
EAN.:8711500409850
KOD KRAT.:AB3901J-A00010 B1
KOD VÝR.:3901J-A00010 B1
EAN.:8595017289606
KOD KRAT.:MOQXP2500C600MIXW
KOD VÝR.:QXP2500C600MIXW
EAN.:8596099064372
KOD KRAT.:PH8721103040572
KOD VÝR.:872110304057200
EAN.:8721103040572
KOD KRAT.:PHH8721103046611
KOD VÝR.:872110304661100
EAN.:8721103046611
KOD KRAT.:PHWHFP158TLD
KOD VÝR.:872790091170100
EAN.:8727900911701
KOD KRAT.:MOSPMI700KO4V2BB/DI
KOD VÝR.:SPMI700KO4V2BB/DALI
EAN.:8596099003265
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena