LEDVANCE PL ECO 1200X600 E 60W 865 U19 LEDV
KOD KRAT.:OS4099854603426
KOD VÝR.:4099854603426
EAN.:4099854603426
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854624384 |
| Délka | 93mm |
| Šířka | 152mm |
| Výška | 170mm |
| Technické parametry: | |
| Krytí | IP66 |
| materiál krytu (u svítidel) | sklo |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | true |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK08 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3240 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Třída svítidla | I |
| Úhel vyzařování | 30 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 170.00 |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 36 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854624391 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854624384 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854624384 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854603426
KOD VÝR.:4099854603426
EAN.:4099854603426
KOD KRAT.:OS4099854584183
KOD VÝR.:4099854584183
EAN.:4099854584183
KOD KRAT.:OS4099854464010
KOD VÝR.:4099854464010
EAN.:4099854464010
KOD KRAT.:OS4099854603068
KOD VÝR.:4099854603068
EAN.:4099854603068
KOD KRAT.:OS4099854624605
KOD VÝR.:4099854624605
EAN.:4099854624605
KOD KRAT.:OS4099854603044
KOD VÝR.:4099854603044
EAN.:4099854603044
KOD KRAT.:OS4099854626081
KOD VÝR.:4099854626081
EAN.:4099854626081
KOD KRAT.:PHIW8718699789329
KOD VÝR.:871869978932900
EAN.:8718699789329
KOD KRAT.:OS4099854729959
KOD VÝR.:4099854729959
EAN.:4099854729959
KOD KRAT.:OS4099854603488
KOD VÝR.:4099854603488
EAN.:4099854603488
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena