LEDVANCE Prachotěs CBO 1500 V 48W MS 840 Bílá
KOD KRAT.:OS4099854529016
KOD VÝR.:4099854529016
EAN.:4099854529016
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854625589 |
| Délka | 120mm |
| Šířka | 90mm |
| Výška | 230mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| materiál krytu (u svítidel) | sklo |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK06 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 960 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Třída svítidla | I |
| Úhel vyzařování | 60 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 230.00 |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 12 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854625596 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854625589 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854625589 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854529016
KOD VÝR.:4099854529016
EAN.:4099854529016
KOD KRAT.:OS4099854528910
KOD VÝR.:4099854528910
EAN.:4099854528910
KOD KRAT.:OS4099854624384
KOD VÝR.:4099854624384
EAN.:4099854624384
KOD KRAT.:OS4099854603426
KOD VÝR.:4099854603426
EAN.:4099854603426
KOD KRAT.:OS4099854584183
KOD VÝR.:4099854584183
EAN.:4099854584183
KOD KRAT.:OS4099854464010
KOD VÝR.:4099854464010
EAN.:4099854464010
KOD KRAT.:OS4099854603068
KOD VÝR.:4099854603068
EAN.:4099854603068
KOD KRAT.:OS4099854624605
KOD VÝR.:4099854624605
EAN.:4099854624605
KOD KRAT.:OS4099854603044
KOD VÝR.:4099854603044
EAN.:4099854603044
KOD KRAT.:OS4099854626081
KOD VÝR.:4099854626081
EAN.:4099854626081
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena