MODUS LED panel US 27W 3200lm/3000 IP40 50Y ND ;
KOD KRAT.:MOUS3000A3KN600/ND/F
KOD VÝR.:US3000A3KN600/ND/FS
EAN.:8596099016098
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854624582 |
| Délka | 180mm |
| Šířka | 165mm |
| Výška | 250mm |
| Technické parametry: | |
| Krytí | IP66 |
| materiál krytu (u svítidel) | sklo |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK08 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 2880 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Třída svítidla | I |
| Úhel vyzařování | 10 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 250.00 |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 36 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854624599 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854624582 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854624582 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOUS3000A3KN600/ND/F
KOD VÝR.:US3000A3KN600/ND/FS
EAN.:8596099016098
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena