ABB spínač mezišňůrový ř.1 koncový 250V/10A ;bílá
KOD KRAT.:AB3555-01927
KOD VÝR.:3555-01927
EAN.:8595017207228
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008224552813 |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 70 mm |
| EAN | 4008224552813 | ks | 1 | ks |
| KOD | KO175720002 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3555-01927
KOD VÝR.:3555-01927
EAN.:8595017207228
KOD KRAT.:FPZN11
KOD VÝR.:4ZN-11
EAN.:5906197307913
KOD KRAT.:BEPC0311
KOD VÝR.:1902230160
EAN.:8592920008263
KOD KRAT.:HTRSS
KOD VÝR.:V015
EAN.:8595614700207
KOD KRAT.:HDL382A
KOD VÝR.:L382A
EAN.:8596425185122
KOD KRAT.:BES5141
KOD VÝR.:2305100200
EAN.:8595025309068
KOD KRAT.:GH-OKUL16X12
KOD VÝR.:6926180
EAN.:8591120074535
KOD KRAT.:AB3557G-A07340 S1
KOD VÝR.:3557G-A07340 S1
EAN.:8595017206184
KOD KRAT.:PHI8721103104977
KOD VÝR.:872110310497700
EAN.:8721103104977
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena