OSRAM stropní svítidlo Bodové TWIST 70MM 5W 830 Bílá Stříbrná
KOD KRAT.:OS4099854446214
KOD VÝR.:4099854446214
EAN.:4099854446214
| Výrobce: | |
| Produktová řada | TELX |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8596099045289 |
| Délka | 1484 |
| Šířka | 38 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1490 mm |
| Materiál | Kov |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Liniová |
| přepravní rozměr cm | 149 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 7250 lm |
| Šířka balení | 40 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | Liniová |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 50 mm |
| Výška/hloubka | 47 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 50 W |
| KOD | MOTELX7000L4/ND | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099045289 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854446214
KOD VÝR.:4099854446214
EAN.:4099854446214
KOD KRAT.:MOSK4000M4NDMULTI/1
KOD VÝR.:SK4000M4NDMULTI/B
EAN.:8596099111380
KOD KRAT.:MOSK-8/1W/E/3/SE/X/W
KOD VÝR.:OZN/SK-8/1W/E/3/SE/X/WL
EAN.:5902448967158
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena