OSRAM LED pracovní svítidlo 1X30W 840 TRIPOD OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854572197
KOD VÝR.:4099854572197
EAN.:4099854572197
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 4099854188374 |
| Délka | 1195mm |
| Šířka | 295mm |
| Výška | 20mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 5040 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | 105 st. |
| Výška/hloubka | 20.00 |
| Životnost | 72000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 42 W |
| Užitý zdroj | LED |
| EAN | 4099854188374 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854188374 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854279751 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854572197
KOD VÝR.:4099854572197
EAN.:4099854572197
KOD KRAT.:PHEMLEAR11115/930D24
KOD VÝR.:871951433383300
EAN.:8719514333833
KOD KRAT.:MOBMA/3W/1/X/LS
KOD VÝR.:BMA/3W/1/X/LS
EAN.:5902869511794
KOD KRAT.:OS4099854572159
KOD VÝR.:4099854572159
EAN.:4099854572159
KOD KRAT.:PHI31245/31/P0
KOD VÝR.:8718696169391
EAN.:8718696169391
KOD KRAT.:OS4099854258534
KOD VÝR.:4099854258534
EAN.:4099854258534
KOD KRAT.:OSECOMFA5.9W/940FD
KOD VÝR.:4058075602595
EAN.:4058075602595
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena