PHILIPS highbay příslušenství - Reflektor Ledinaire BY020Z G2 ALU
KOD KRAT.:PHQBY020Z-530171
KOD VÝR.:871951453017199
EAN.:8719514530171
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8595057622395 |
| Šířka | 180 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Čirá bílá |
| Barva RAL | 9003 |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 117.01 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Úložný materiál |
| přepravní rozměr cm | 11.701 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 117.01 mm |
| Výška balení | 117.01 mm |
| KOD | KK8575_HB | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595057622395 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQBY020Z-530171
KOD VÝR.:871951453017199
EAN.:8719514530171
KOD KRAT.:PHLEDCPP7/865E14F
KOD VÝR.:871951431310100
EAN.:8719514313101
KOD KRAT.:AB1SLM004102A1108
KOD VÝR.:1SLM004102A1108
EAN.:8000126160703
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena