SOLIGHT kabelová spojka šroubovací vodotěsná uni IP68 5-9/9-12mm max 2.5mm2
KOD KRAT.:SIWW002
KOD VÝR.:WW002
EAN.:8592718024079
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099024932 |
| Délka | 685 |
| Šířka | 685 |
| Výška | 143 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 630 mm |
| Podskupina zboží | Rastrová |
| přepravní rozměr cm | 63 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 630 mm |
| Výška balení | 100 mm |
| EAN | 8596099024932 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOLABRAM625 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SIWW002
KOD VÝR.:WW002
EAN.:8592718024079
KOD KRAT.:PH8719514358591
KOD VÝR.:8719514358591
EAN.:8719514358591
KOD KRAT.:PHLEDCPP7/865E14F
KOD VÝR.:871951431310100
EAN.:8719514313101
KOD KRAT.:AB1SLM004102A1108
KOD VÝR.:1SLM004102A1108
EAN.:8000126160703
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena