MEGAMAN LED žárovka filament A60 6.8W/60W E27 2700K 810lm NonDim 15Y
KOD KRAT.:MGLG9808CS/WW/E27
KOD VÝR.:LG9808CS-2700-E27
EAN.:4892657071702
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057690820 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 25.1 mm |
| Materiál | Polyamid |
| Podskupina zboží | Krabice |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 25.1 mm |
| Výška balení | 25.1 mm |
| Barevné provedení | šedá |
| EAN | 8595057690820 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKZPP_LB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MGLG9808CS/WW/E27
KOD VÝR.:LG9808CS-2700-E27
EAN.:4892657071702
KOD KRAT.:PHIH8719514382688
KOD VÝR.:871951438268800
EAN.:8719514382688
KOD KRAT.:MDDI1.0-8/100
KOD VÝR.:DI1.0-8/100
EAN.:8594031136866
KOD KRAT.:MOHBM250W4KC/ND
KOD VÝR.:HBM250W4KC/ND
EAN.:8596099033262
KOD KRAT.:MGLR6304.7LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6304.7LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657082371
KOD KRAT.:LG088191
KOD VÝR.:088191
EAN.:3414971617995
KOD KRAT.:KCNH01
KOD VÝR.:NH01
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena