PHILIPS WiZ svít.strop.LED Imageo 2x4.9W GU10 690lm/922-65/RGB IP20 ; černá
KOD KRAT.:PHIW8719514551954
KOD VÝR.:871951455195400
EAN.:8719514551954
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595568932327 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 65.79 mm |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 6.579 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 65.79 mm |
| Výška balení | 65.79 mm |
| KOD | KKKP68/D_KA | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595568932327 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIW8719514551954
KOD VÝR.:871951455195400
EAN.:8719514551954
KOD KRAT.:KK8656_HB
KOD VÝR.:8656_HB
EAN.:8595057614246
KOD KRAT.:PHLEDCP4.3/WWE14/BL
KOD VÝR.:8718699763435
EAN.:8718699763435
KOD KRAT.:PHI50584/30/PN
KOD VÝR.:8718696164877
EAN.:8718696164877
KOD KRAT.:BEA1397
KOD VÝR.:3104139700
EAN.:8592920030844
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CW/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-4000K
EAN.:4892657053463
KOD KRAT.:BEP0039
KOD VÝR.:1906100050
EAN.:8595025391834
KOD KRAT.:PHWPBHL1000L78
KOD VÝR.:871150006237600
EAN.:8711500062376
KOD KRAT.:VA56703
KOD VÝR.:56703
EAN.:4008496550616
KOD KRAT.:AMEZ9EUA212
KOD VÝR.:EZ9EUA212
EAN.:3606486369999
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena