| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 4058075752665 |
| Délka | 450.00 |
| Šířka | 450.00 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 72.00000000 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Možnost stmívat | true |
| Možnost závěsné montáže | false |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 49.7 cm |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 2500 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 497.00000000 mm |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | >80° st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška balení | 487.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 51.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075752672 | box | 11 | ks |
| KOD | OSISMPLHOBL244545WF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075752665 | ks | 1 | ks |
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena