ABB rozvodnice na omítku Mistral65 48mod. IP65 průhledná dvířka světle šedá N/PE
KOD KRAT.:AB1SLM006501A1207
KOD VÝR.:1SLM006501A1207
EAN.:8000126107685
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 14 ks |
| EAN | 8595568934246 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 126.7 mm |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 12.67 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 126.7 mm |
| Výška balení | 126.7 mm |
| EAN | 8595568934246 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKKPL64-50/5LD_NA | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB1SLM006501A1207
KOD VÝR.:1SLM006501A1207
EAN.:8000126107685
KOD KRAT.:OSTHNS30OFR
KOD VÝR.:4008321770301
EAN.:4008321770301
KOD KRAT.:DELXTS24-3
KOD VÝR.:XTS24-3
EAN.:6410014507244
KOD KRAT.:ENLR6LR61APBL1
KOD VÝR.:7638900297409
EAN.:7638900297409
KOD KRAT.:BEP4536
KOD VÝR.:1450000320
EAN.:8592920085646
KOD KRAT.:AMEPH6400121
KOD VÝR.:EPH6400121
EAN.:3606480527500
KOD KRAT.:PHLEDH8719514356658
KOD VÝR.:871951435665800
EAN.:8719514356658
KOD KRAT.:SEZ6455-26P/5
KOD VÝR.:10003170.00
EAN.:8585007331705
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:SIWW001
KOD VÝR.:WW001
EAN.:8592718024062
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena