OSRAM LED reflektor COMF PAR16 6W/46W GU10 2700K 575lm/120° Dim 25Y
KOD KRAT.:OS4058075613164
KOD VÝR.:4058075613164
EAN.:4058075613164
| Výrobce: | |
| Produktová řada | MASTER LED spot Value D |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169399204 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 355 lm |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 25000 hod |
| EOC | 872016939920400 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHEMVGU103.792736D | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169399204 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929004247902 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4058075613164
KOD VÝR.:4058075613164
EAN.:4058075613164
KOD KRAT.:OSEGU107/84036D
KOD VÝR.:4099854234965
EAN.:4099854234965
KOD KRAT.:OSEMR166.8/94036D
KOD VÝR.:4099854234743
EAN.:4099854234743
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena